دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با تگ: مردادماهبازگشت
RSS
07

قله علم کوه - مرداد ماه

پست بر روی
قله علم کوه - مرداد ماه
قله علم کوه دومین قله مرتفع ایران در استان مازندران قرار دارد. این کوه از مسیرهای مختلفی صعود می شود . مسیرهای شمالی از سمت یخچال علم چال که دیواره علم کوه در آن قرار دارد از مسیرهای دست به سنگ، دیواره ای کاملا فنی هستند. مسیر جنوبی از دشت حصار چال نسبت به مسیرهای دیگر علم کوه ساده تر بوده و به جهت زیبایی مسیر صعود طرفدار زیادی دارد. در تاریخ ۱۸ و ۱۹ مرداد ۹۷ و با هنراهی ۳۸ نفر و سرپرستی آقای علی لرک برنامه صعود به قله علم کوه با موفقیت انجام گردید که گزارش برنامه به قلم سرپرست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1397 | برچسب ها: علم کوه, مردادماه | تعداد نمایش: (1022)
26

دماوند شمال شرقی - مرداد ماه

پست بر روی
دماوند شمال شرقی - مرداد ماه
قله دماوند بلندترین قله آتشفشانی آسیا است که در قسمت مرکزی رشته کوه البرز در جنوب دریای خزر و از نظر تقسیمات کشوری در استان مازندران و در بخش لاریجان شهرستان آمل قرار دارد. برای صعود این قله، مسیرهای مختلفی وجود دارد که جبهه شمال شرقی یکی از شناخته شده ترین مسیرهای صعود قله دماوند محسوب می شود. اواخر امرداد سال 94 برنامه ای از همین مسیر با شرکت 22 نفر از دوستانمان و به سرپرستی خانم وجیهه دخیلی عزیز اجرا شد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: دماوند شمال شرقی, مردادماه | تعداد نمایش: (2331)
26

شمشک به کلون بستک - مرداد ماه

پست بر روی
شمشک به کلون بستک - مرداد ماه
کلون‌بستک، قله‌ای است در منطقه البرز مرکزی و به ارتفاعی در حدود ۴۲۰۰ متر که در استان تهران واقع است. در تاریخ 22 امرداد، 19 تن از دوستانمان به سرپرستی محمد صبرآموز به عنوان دومین پیش برنامه ی قله دماوند، قله ی کلون بستک را صعود کرده و شب را روی قله گذراندند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: شمشک, کلون بستک, مردادماه | تعداد نمایش: (2286)
25

قله دماوند یال داغ - مرداد ماه

پست بر روی
قله دماوند یال داغ - مرداد ماه
قلّه ی دماوند با ارتفاع 5671 متر در شرق کوهستان البرز مرکزی در استان مازندران قرار دارد. برای رسیدن به قله دماوند مسیرهای مختلفی وجود دارند. یال داغ از انتهای دشت ورارو در غرب قله دماوند شروع می شود . مسیر پاکوب ندارد، چندبار باید برای رسیدن به یال مناسب تراورس کرد.از حدود 5000 متر پ...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: دماوند یال داغ, مردادماه | تعداد نمایش: (2225)
قله اشترانکوه، دریاچه ی گهر - مرداد ماه
اشتران کوه رشته‌کوهی در شرق استان لرستان و یکی از بلندترین رشته‌کوه‌های زاگرس است. اشتران‌کوه از غرب به شهرستان دورود، از شمال به شهرستان ازنا و از شرق و جنوب به شهرستان الیگودرز محدود می‌شود. بلندترین قله این رشته‌کوه به نام سن‌بران ۴۰۲۴ متر بلندا دارد. در امرداد ماه 15 تن از دوستانمان به سرپرستی محمد مظاهری عزیز موفق به صعود 3 قله ی گل گل، گل گهر و سن بران واقع در منطقه ی اشترانکوه شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: دریاچه گهر, اشترانکوه, مردادماه | تعداد نمایش: (2283)
25

قله دماوند غربی - مرداد ماه

پست بر روی
قله دماوند غربی - مرداد ماه
قلّه ی دماوند با ارتفاع 5671 متر در شرق کوهستان البرز مرکزی در استان مازندران قرار دارد. برای رسیدن به قله دماوند مسیرهای مختلفی وجود دارند برای صعود از جبهه غربی از مبدا تهران باید در جادۀ هراز از طریق پلور وارد جادۀ سد لار شده و از کنار تابلوی پناهگاه سیمرغ وارد جادۀ خاکی و ناهم...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: دماوند غربی, مردادماه | تعداد نمایش: (2363)