دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با تگ: اسپیلتبازگشت
RSS
19

قله اسپیلت - شهریور ماه

پست بر روی
قله اسپیلت - شهریور ماه
قله صخره ای اسپیلت یکی از قله‌های رشته کوه البرز، در شمال تهران واقع شده است. گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر باری دیگر در تاریخ ۲۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۹ به همراه ۱۷ تن از اعضا به سرپرستی فاطمه جزایری عزیز به قصد این قله راهی شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1399 | برچسب ها: اسپیلت | تعداد نمایش: (371)
04

قله اسپیلت - شهریور ماه

پست بر روی
قله اسپیلت - شهریور ماه
اسپیلت قله ¬ای صخره ای است با ارتفاع ۳۱۰۰ متر، که بر فراز منطقه بند یخچال قرار دارد. این قله ازشمال به لزون از شرق به قله کلکچال و از غرب به پناهگاه شیرپلا راه دارد. این قله از دامنه جنوب به منطقه سنگنوردی بندیخچال می ‌رسد و دیواره ۳۰۰ متری آن دارای مسیرهای بسیاری است که از دیرباز...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: اسپیلت | تعداد نمایش: (768)
27

قله اسپیلت - مهر ماه

پست بر روی
قله اسپیلت - مهر ماه
اسپيلت نام قله‌اي سنگي‌ در جنوب خط‌الراس اصلي توچال به ارتفاع 3100 متر است كه از شمال با عبور از يك زين اسبي هموار به قله‌ي كلك‌چال، از شرق با فرود از شمال دره به مجتمع كلك‌چال (و سپس پارك جمشيديه يا گلاب‌دره)، از شمال غربي به دره پيازچال (و سپس چشمه پيازچال يا مجتمع شيرپلا) و از طرف غرب از مسيري سنگي و تيغه‌اي به جانپناه شروين و دره‌ي بنديخچال مي‌رسد. در این برنامه 8 تن از همنوردانمان به سرپرستی یوسف تقی زاده عزیز از مسیر سنگی پیمایش رو انجام داده و با موفقیت به قله اسپیلت رسیدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: اسپیلت, مهرماه | تعداد نمایش: (2752)
25

قله اسپیلت - آذر ماه

پست بر روی
قله اسپیلت - آذر ماه
قله ی اسپیلت با ارتفاع 3100 متر یکی از قلل رشته کوه البرز است که در ارتفاعات شمال تهران واقع شده است. گروه کوهنوردی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در آذر ماه به همراه 7 تن از اعضا و به سرپرستی محسن عسگری عزیز این برنامه را اجرا کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1392 | برچسب ها: قله اسپیلت, آذرماه, گزارش برنامه, پاییز | تعداد نمایش: (2695)