https://upscalerolexs.com
دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با دسته بندی: سال 1398بازگشت
RSS
15

قله شیرکوه - بهمن ماه

پست بر روی
قله شیرکوه - بهمن ماه
شیر کوه مجموعه کوه‌هایی واقع در استان یزد است که مساحتی معادل سه هزار کیلومتر مربع را شامل می‌شود. این کوه‌‌‌ها از جنوب‌غربی شهر یزد شروع و تا جنوب‌شرقی آن ادامه دارند. این قله بلندترین قله استان یزد می باشد. گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر باری دیگر در تاریخ ۹ تا ۱۱ بهمن ماه سال ۹۸ به همراه ۱۵ تن از اعضا به سرپرستی معصومه فتحعلیان عزیز به قصد این قله و یزدگردی راهی شدند. گزارش این برنامه به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: شیرکوه | تعداد نمایش: (997)
15

قله بند عیش - دی ماه

پست بر روی
قله بند عیش - دی ماه
قله بند عیش با ارتفاع تقریبی ۲۷۵۶ متر در شمال غرب شهر تهران و در شمال مناطق کن (پارک کوهسار)، شهران و حصارک کن قراردارد. قله ذوزنقه ای شکل آن که با صخره های موازی در جنوب تاج و یال غربی آراسته شده به سادگی از تهران قابل تشخیص است در تاریخ ۲۰ دی ماه با هماهنگی خانم زهرا خواجه نصیر و همراهی ۱۷ نفر از دوستان، برنامه صعود به قله در مناظری زمستانی اجرا گردید،گزارش برنامه به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: بند عیش | تعداد نمایش: (1130)
15

آب بر به گیلوندرود - آبان ماه

پست بر روی
آب بر به گیلوندرود - آبان ماه
در تاریخ ۱۵ تا ۱۷ آبان ماه با هماهنگی آقای سینا حسنعلی زاده و همراهی تعداد کثیری از دوستان برنامه از منطقه آب بر طارم به گیلوندرود ماسوله اجرا گردید. گزارش این پیمایش جنگلی در فصل زیبای پاییز به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: آب بر به گیلوندرود | تعداد نمایش: (911)
15

قله کلکچال - آذر ماه

پست بر روی
قله کلکچال - آذر ماه
قله کلکچال در ناحیه البرز مرکزی و در مجاورت قله اس‍پیلت که در شرق آن است و در ادامه به لزون و پیازچال و نهایتا قله توچال منتهی می گردد، قرار گرفته و از سمت غرب هم پس از عبور از تیغه های دارآباد به قله دارآباد متصل می گردد. به صورت معمول آغاز مسير صعود اين قله پارك جمشيديه است. درمسير پناهگاه معروف كلكچال قرار دارد. در تاریخ ۱۵ آذرماه با هماهنگی آقای مصلح عبدالهادی و همراهی ۱۵ نفر از دوستان، برنامه صعود به قله اجرا گردید. گزارش برنامه به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: کلکچال, آذر ماه | تعداد نمایش: (833)
14

قله کافره - آبان ماه

پست بر روی
قله کافره - آبان ماه
قله کافره یکی از قلل منفرد البرز مرکزی می‌باشد که در غرب دشت لار و منطقه لواسانات واقع شده است. نزدیک‌ترین روستا به این قله، روستای گرمابدر است. برای صعود به این قله سه مسیر وجود دارد که در تاریخ ۲۴ آبان ماه تیمی ۸ نفره با هماهنگی آقای آرش ناطقی تلاش کردند ابتدا از روستای گرمابدر خود را به گردنه شیورکش، سپس گردنه کافره و قله برسانند. ادامه این گزار ش خواندنی به قلم سرپرست به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: کافره | تعداد نمایش: (627)
14

دوچرخه سواری افجه - آبان ماه

پست بر روی
دوچرخه سواری افجه - آبان ماه
برنامه رکاب زنی از منطقه افجه به لتیان در تاریخ ۲۳ آبان ماه، با هماهنگی آقای وحید فربد راد، با همراهی ۸ نفر از دوستان اجرا گردید. از روستای افجه رکاب مسیر رکاب زنی آغاز، سپس از روستاهای برگ جهان و نیک نام ده عبور کرده و بعد از رسیدن به سد لتیان وارد مسیر خاکی شده و تا سبو بزرگ این مسیر را رکاب زده و در نهایت حدود ساعت ۱۴ در میدان بسیج لواسان به ماشین ها رسیدیم.ادامه گزارش جذاب به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: دوچرخه سواری افجه به لتیان | تعداد نمایش: (584)
15

قله قلعه دختر - آبان ماه

پست بر روی
قله قلعه دختر - آبان ماه
قله ۳۱۸۰ متري قلعه دختر بر فراز آبادي آهار از توابع منطقه رودبار قصران استان تهران قرار دارد. منطقه تاريخي آهار و آبادي ده تنگه و حواشي آن از زمان حکومت‌های ساساني مسكوني بوده است. قلعه دختر که اسم اصلی آن قزل ماما به معنی قصر دخترک می باشد آتشکده ای ساسانی است که جذابیت مسیر صعود را در پاییز رنگارنگ دو چندان کرده است. تاریخ ۳ آبان ماه با هماهنگی خانم افسانه عباسی، با همراهی ۱۹ نفر از دوستان برنامه صعود به قله اجرا گردید، گزارش برنامه به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: قلعه دختر | تعداد نمایش: (1393)
15

قله شاه البرز - مهر ماه

پست بر روی
قله شاه البرز - مهر ماه
قله شاه البرز از جمله قلل مرتفع طالقان با ارتفاع تقریبی ۴۱۸۰ متر می باشد. قله شاه البرز از سمت شمال هم مرز با استان قزوین و منطقه الموت است و از شرق و غرب به وسیله خط الرسی رفیع به قلل سات و سفید قطور متصل می باشد. در این برنامه از روستای حسنجون طالقان و از جبهه جنوبی که متداول تری...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: شاه البرز | تعداد نمایش: (1703)
15

قله کرچان - مهر ماه

پست بر روی
قله کرچان - مهر ماه
قله کرچان یکی از قله‌های روستای کیاسر در حومه کرج است که دارای ارتفاع ۳۸۵۰ متر می‌رسد. در اطراف این قله کوه‌ها و قله‌های مختلفی قرار دارند که عبارتنداز: قلل کلاش ویا، هفت خوا ، ونتار ،کهار، ناز در جهت غرب، قلل خونکهار و دو برار در جنوب غربی است. قله کرچان جنوبی ترین قله خط الراس ناز به هفتخوانی که از روستای همه جا حدود ۱۶۵۰ متر صعود دارد. در تاریخ ۱۹ مهرماه با هماهنگی آقای محمد صبرآموز، با همراهی ۷ نفر از دوستان برنامه صعود به قله اجرا گردید،گزارش برنامه به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: کرچان | تعداد نمایش: (701)
06

قله خرسنگ - مهر ماه

پست بر روی
قله خرسنگ - مهر ماه
خرسنگ مجموعه قله هایی می باشد که در البرز مرکزی و در منطقه رودبار قصران تهران واقع است. دو قله اصلی و مهم خرسنگ شامل خرسنگ جنوبی (بزرگ) و خرسنگ شمالی است. ارتفاع قله خرسنگ جنوبی حدود ۳۹۵۰ متر می باشد. این قله در شمال روستای آبنیک ، گرمابدر و در غرب دشت لار قرار دارد. از جنوب به قله ...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: خرسنگ | تعداد نمایش: (1205)
صفحه 1 از 3 ابتداقبلی [1]
News Forex
soap2day