https://upscalerolexs.com
دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با دسته بندی: سال 1394بازگشت
RSS
04

دره هایقر - اسفند ماه

پست بر روی
دره هایقر - اسفند ماه
تنگ هایقر در ۳۵ کیلومتری جنوب غربی شهرستان فیروزآباد و بعد از روستای رودبال واقع شده است. این تنگ ما بین شهرهای قیر و کارزین در جنوب غربی جهرم واقع در استان فارس است. وطول تقریبی آن 14 کیلومتر تا روستای ده رود است و رودخانه قره آقاج در بستر آن جریان دارد رودخانه بلندی که پس از پی...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: دره هایقر | تعداد نمایش: (1691)
13

کهار به ناز - آذر ماه

پست بر روی
کهار به ناز - آذر ماه
قلل کهار و ناز به ارتفاع 4050 و 4108 متر، در منطقه البرز غربي واقع شده اندکه به طور طبيعي جدا کننده دره جاده چالوس و طالقان هستند. در جبهه جنوبي کهار و ناز دو جانپناه وجود دارد. جانپناه قله ناز موسوم به سيادر در ارتفاع 2900 متری و جانپناه کهار در ارتفاع 3400 متري قرار گرفته است. در هفته سو...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: کهار به ناز | تعداد نمایش: (2716)
14

قله تفتان - دی ماه

پست بر روی
قله تفتان - دی ماه
رشته کوه تفتان در جنوب شرق ایران، استان سیستان و بلوچستان و در 42 کیلومتری شمال شهر خاش بین شهر میرجاوه و شهرستان خاش واقع شده است. این رشته کوه دارای چهار قله با نام های کوه زیارت، ماده کوه، صبح کوه و نرکوه است که عموما ماده کوه به عنوان قله تفتان در نظر گرفته می شود. در نیمه اول دی ماه 94، هفت تن از دوستانمان توانستند با سرپرستی آقای مظاهری عزیز، طی برنامه ای سه روزه دو قله ماده کوه و نرکوه را صعود کنند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: تفتان | تعداد نمایش: (2094)
12

قله دماوند جبهه جنوبی - بهمن ماه

پست بر روی
قله دماوند جبهه جنوبی - بهمن ماه
قله دماوند بلندترین قله آتشفشانی آسیا است که در قسمت مرکزی رشته کوه البرز در جنوب دریای خزر و از نظر تقسیمات کشوری در استان مازندران و در بخش لاریجان شهرستان آمل قرار دارد. برای صعود این قله، مسیرهای مختلفی وجود دارد که مسیر جنوبی از کوتاه ترین و قدیمی ترین مسیرهای دستیابی به این قله محسوب می شود. در اواسط بهمن ماه 94، گروهی هفت نفره از دوستانمان، به سرپرستی حسین جعفرآبادی عزیز موفق شدند قله دماوند را از این مسیر صعود کنند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: دماوند جنوبی | تعداد نمایش: (4692)
11

آبشار سنگان - بهمن ماه

پست بر روی
آبشار سنگان - بهمن ماه
آبشار سنگان در شمال غرب روستایی به همین نام، حدود ۲۰ کیلومتری شمال غرب تهران و در دامنه‌های قله پهنه‌حصار قرار دارد. مسیر دسترسی به روستا و آبشار سنگان از طریق جاده کن در شمال غرب تهران می‌باشد. اوایل بهمن ماه 94 ، برنامه ای با سرپرستی آتش سناجیان عزیز و شرکت 18 تن از دوستانمان در این منطقه اجرا شد که طی برنامه، آموزش های کاربردی توسط مسوول فنی آقای فربد عزیز ارائه شد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: آبشار سنگان | تعداد نمایش: (2770)
11

قله پیرزن کلون - دی ماه

پست بر روی
قله پیرزن کلون - دی ماه
قله پیرزن کلون واقع در روستای گرمابدر از توابع لواسانات و در انتهای قسمت شرقی جاده فشم واقع شده است این قله دارای ارتفاع 3850 متری می باشد که قسمت شمالی آن دو قله خرسنگ و جانستون و قسمت غربی آن قله کافره و در قسمت جنوب شرقی آن تیغه های ژاندارک قرار گرفته اند. یکی از مسیرهای صعود این قله در فصل زمستان از جبهه شمالی و روستای گرمابدر می باشد که اواسط دی ماه 94 تیمی 16 نفره از هم نوردانمان جهت صعود این قله با سرپرستی حسین جعفرآبادی عزیز وارد منطقه شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: پیرزن کلوون | تعداد نمایش: (2494)
11

قله گیزنو - مهر ماه

پست بر روی
قله گیزنو - مهر ماه
قله گیزنو بر روی خط‌الرأس اصلی البرز و در منطقه لواسانات در ارتفاعات مشترک روستاهای گرمابدر و آبنیک واقع شده است، که ازشرق به گردنه یونه‌زا و از غرب به قلل خرسنگ متصل شده است. برای صعود به این قله دو مسیر مرسوم وجود داردکه تیم پنج نفره گروه، مسیر را از روستای گرمابدر شروع کرده و پس از صعود قله خاتون بارگاه به دلیل شرایط نامساعد جوی برگشتند. گزارش مفصل این برنامه به قلم صابر یوسفی عزیز، سرپرست برنامه در ذیل آورده شده است.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: گیزنو, خاتون بارگاه | تعداد نمایش: (4066)
10

پناهگاه کلکچال - آذر ماه

پست بر روی
پناهگاه کلکچال - آذر ماه
کلکچال نام یکی از قلل رشته کوه البرز مرکزی، واقع در شمال تهران با ارتفاع 3350 متر است. پناهگاه کلکچال در سال 1339 توسط پیشاهنگی در ارتفاع 2600 متر ساخته شد. یکی از راه های دسترسی این پناهگاه از پارک جمشیدیه می باشد که در آذر ماه امسال، برنامه ای در این منطقه با سرپرستی صبا احمدی عزیز و با حضور پنج تن از هم نوردانمان اجرا شد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: پناهگاه کلکچال | تعداد نمایش: (2865)
10

قله چین کلاغ - بهمن ماه

پست بر روی
قله چین کلاغ - بهمن ماه
قله چین کلاغ به ارتفاع 2820 متری از قله های البرز مرکزی و جنوبی ترین قله های کوههای شمالی تهران است، که از شمال به قله های دوشاخ و پلنگ چال، ازغرب به دره امام زاده داود، از شرق به دره درکه و از جنوب به منطقه سعادت آباد و فرح زاد محدود می شود. یکی از مسیرهای صعود این قله میدان درکه و ادامه مسیر از جنگل کارا می باشد که بهمن ماه امسال بیست تن از دوستانمان با سرپرستی حامد قاسمیان عزیز، قله چین کلاغ را از این مسیر صعود کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: چین کلاغ | تعداد نمایش: (2269)
21

کویر پشت ریگ - آذر ماه

پست بر روی
کویر پشت ریگ - آذر ماه
بیابان پشت ریگ قسمت شرق بیابان بزرگ بندریگ، در شمال شرقی کاشان و شمال ابوزیدآباد استان اصفهان واقع شده است. این بیابان از شرق با محدوده پارک ملی کویر از شمال به دریاچه نمک قم (آران و بیدگل)، از غرب به بیابان مرنجاب و بیابان بندریگ و از جنوب به شهرستان ابوزید آباد و روستاهای حاشیه آن در یک نوار مرزی شرقی غربی محدود می شود. گروهی از دوستانمان در آذر ماه 94، با پیاده روی بر روی شن های این بیابان و بازدید از آثار باستانی این منطقه برنامه ای سه روزه به سرپرستی زهرا عزت زاده عزیز اجرا کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: کویر پشت ریگ, آذر ماه | تعداد نمایش: (3002)
صفحه 1 از 4 ابتداقبلی [1]
News Forex
soap2day