دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با تگ: فروردینبازگشت
RSS
29

قله پهنه حصار - فروردین ماه

پست بر روی
قله پهنه حصار - فروردین ماه
پهنه حصار نام رشته کوه و قله‌ای در شمال غرب تهران و در مسیر جاده چالوس (بین جاده سولقان و جاده چالوس) واقع در استان البرز می‌باشد. این رشته کوه از شمال به شهرستانک، از غرب به روستای خور و جاده چالوس، از شرق به روستای سنگان و جاده سولقان و از جنوب به منطقه وردآورد منتهی می‌شود. مسی...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1397 | برچسب ها: پهنه حصار, فروردین ماه | تعداد نمایش: (9510)
28

قله آرا کوه - فروردین ماه

پست بر روی
قله آرا کوه - فروردین ماه
آراکوه قله ای است منفرد، به ارتفاع ۲۷۰۰ متر که پای صعود آن در ارتفاع ۱۷۵۰ متری قرار دارد. این کوه از جنوب به جاده هراز و از غرب به جاده سد لتیان و از شمال به منطقه نیک نام ده یا همان لواسان کوچک و از شرق به کوهستان‌های کم ارتفاع رودهن می رسد. اولین برنامه بهاری سال نود و هفت روز ۱۷ فروردین با همراهی ۱۵ نفر و به سرپرستی خانم فرجزاده به آراکوه انجام گردید. گزارش این برنامه به پیوست می باشد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1397 | برچسب ها: آراکوه, فروردین ماه | تعداد نمایش: (2285)
20

قله بند عیش - فروردین ماه

پست بر روی
قله بند عیش - فروردین ماه
قله بند عیش با ارتفاع ۲۷۷۰ متر در ارتفاعات شمال غرب تهران، شمال مناطق کن (پارک کوهسار) ، شهران و حصارک کن واقع شده است. یکی از معروفترین مسیرهای صعود این قله، مسیر جنوبی و عبور از دره حصارک کن است که ۲۱ نفر از دوستانمان در تاریخ ۲۷ فروردین ۹۵ توانستند با سرپرستی حامد قاسمیان عزیز از این مسیر، قله بند عیش را صعود کنند. لینک فایل گزارش این برنامه به قلم زهرا خواجه نصیر در زیر آورده شده است.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1395 | برچسب ها: بند عیش, فروردین ماه | تعداد نمایش: (2404)
22

قله برف انبار - فروردین ماه

پست بر روی
قله برف انبار - فروردین ماه
قله برف انبار با ارتفاع ۳۱۵۰ متر، در شهرستان قم ، بخش کهک و دهستان کهک واقع شده است که بلندترین قله استان قم محسوب می شود. درشمال شرق آن روستای فردو، شمال آن روستای کرمجگان، جنوب غرب آن روستاهای واران وزر قرار دارد و از غرب به قله پلنگ آبی و از شرق به قله سلطان سعد شاه می رسد. ۲۷ فروردین ماه ۹۵، گروهی از هم نوردانمان با سرپرستی آزاد میرزایی عزیز، این قله را از یال شمالی صعود کرده و پس از فرود از یال جنوبی به روستای جاسب رسیدند. گزارش این برنامه به قلم نوشین جودزاده عزیز در ذیل قرار گرفته است.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1395 | برچسب ها: برف انبار, فروردین 95 | تعداد نمایش: (2358)
19

غار یخ مراد - فروردین ماه

پست بر روی
غار یخ مراد - فروردین ماه
غار یخ مراد در نزدیکی روستای آزادبر و روستای کهنه ده منطقه گچسر، حدود ۵۹ کیلومتری تهران واقع شده است. ارتفاع دهانه غار از سطح دریا ۲۵۰۰ متر است که ۳ متر عرض و ۸ متر طول دارد. برودت زیر صفر هوای غار یخ مراد در فصل های پاییز و زمستان و ابتدای بهار از ویژگی های منحصر به فرد آن نسبت به...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1395 | برچسب ها: غار یخ مراد, فروردین | تعداد نمایش: (2339)
پناهگاه پلنگچال به ایستگاه 5 توچال و پاکسازی رود دره درکه - فروردین ماه
محله و مسیر کوهستانی درکه در شمال‌غرب تهران قرار دارد و آغاز یکی از مسیرهای محبوب کوه‌پیمایی در تهران است. نام درکه از درگِ که نوعی کفش برفی برای راهپیمایی بر روی برف بوده، استنتاج شده‌است. درکه یکی از قدیمی‌ترین و زیباترین محلات ییلاقی شمیرانات است که در امتداد دره مصفایی به ...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: برنامه پاکسازی پلنگچال, ایستگاه 5 توچال, محیط زیست, فروردین ماه | تعداد نمایش: (3437)
25

قله پلنگچال - فروردین ماه

پست بر روی
قله پلنگچال - فروردین ماه
قله پلنگ چال در مسیر خط الراس دارآباد- چین کلاغ در قسمت جنوبی رشته کوه البرز مرکزی در شمال تهران قرارداشته و یکی از دوردست ترین قله های این رشته است. برای رسیدن به آن می بایست از ابتدای مسیر که درکه می باشد تا قله مسافتی حدود ١٢ کیلومتر را پیمود. 19 تن از دوستانمان به سرپرستی وجیهه دخیلی عزیز در فرروردین ماه سال 93 این قله را صعود کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: فروردین ماه, کلکچال | تعداد نمایش: (1751)
25

سنگنوردی بند یخچال - فروردین ماه

پست بر روی
سنگنوردی بند یخچال - فروردین ماه
برنامه آموزشی- تمرینی سنگنوردی در منطقه ی بند یخچال، نخستین برنامه ی سنگنوردی گروه در سال 93 است که به سرپرستی مهدی چاووشی عزیز و همراهی 4 تن از دوستان برگزار شد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: سنگنوردی, بند یخچال, فروردین | تعداد نمایش: (1700)