دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با تگ: دوچرخه سواریبازگشت
RSS
14

دوچرخه سواری افجه - آبان ماه

پست بر روی
دوچرخه سواری افجه - آبان ماه
برنامه رکاب زنی از منطقه افجه به لتیان در تاریخ ۲۳ آبان ماه، با هماهنگی آقای وحید فربد راد، با همراهی ۸ نفر از دوستان اجرا گردید. از روستای افجه رکاب مسیر رکاب زنی آغاز، سپس از روستاهای برگ جهان و نیک نام ده عبور کرده و بعد از رسیدن به سد لتیان وارد مسیر خاکی شده و تا سبو بزرگ این مسیر را رکاب زده و در نهایت حدود ساعت ۱۴ در میدان بسیج لواسان به ماشین ها رسیدیم.ادامه گزارش جذاب به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1398 | برچسب ها: دوچرخه سواری افجه به لتیان | تعداد نمایش: (353)
11

دوچرخه سواری ترکمن ده - آذر ماه

پست بر روی
دوچرخه سواری ترکمن ده - آذر ماه
پارک ملی سرخه حصار در شرق تهران با مساحتی حدود 9168 هکتار، در سال 1359 به گفته وزیر وقت هوشنگ ضیایی به عنوان پارک ملی به ثبت رسید. پیست دوچرخه سواری این پارک با طولی بیش از 8 کیلومتر شیب مناسبی برای رکاب زدن دارد. در اواخر آذر ماه 94 گروهی از دوستانمان مسافت پارک جنگلی سرخه حصار را تا روستای ترکمن در مدت سه ساعت رکاب زدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: دوچرخه سواری, ترکمن ده, سرخه حصار | تعداد نمایش: (2485)
09

دوچرخه سواری پردیسان - آبان ماه

پست بر روی
دوچرخه سواری پردیسان - آبان ماه
بوستان جنگلی پردیسان در شمال غربی تهران واقع شده‌است، از سمت شمال به بزرگراه همت و محله شهرک غرب، از شرق به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از غرب به مسیل رودخانه پونک و از سمت جنوب به بزرگراه حکیم و محله بلوار مرزداران محدود می‌شود. آبان ماه امسال 6 تن از دوستانمان به سرپرستی صبا احمدی چند ساعتی را در بوستان پردیسان رکاب زدند. گزارش این برنامه که به قلم سرپرست برنامه است به پیوست آورده شده است.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: دوچرخه سواری پردیسان | تعداد نمایش: (2210)
25

برنامه ی دوچرخه سواری - بهمن ماه

پست بر روی
برنامه ی دوچرخه سواری - بهمن ماه
پیست استقامتی پارک جنگلی چیتگر با طول 6 تا 8 کیلومتر به منظور دوچرخه سواری در محدوده پارک طراحی شده است. علاوه بر این، پیست سرعت این پارک با مسیری به طول 2/1 کیلومتر در مرکز پارک قرار دارد. 8 نفر از دوستانمان در تاریخ 10 بهمن 93 به سرپرستی صبا احمدی عزیز، سومین برنامه ی دوچرخه سواری گروه را اجرا کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: چیتگر, بهمن ماه, دوچرخه سواری | تعداد نمایش: (1891)