دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با تگ: تیرماهبازگشت
RSS
07

قله هفت خانی - تیر ماه

پست بر روی
قله هفت خانی - تیر ماه
قله هفت خوانی به ارتفاع ۳۹۷۰ متر واقع در منطقه البرز غربی و در جاده چالوس به فاصله حدود چهل کیلومتری کرج قرار دارد. این قله را قلل دیگر از جمله منار، کرچان، کلاش، زرین کوه ، کهار و ناز که همچون نگینی در برگرفته اند در تاریخ ۱۹ تیر و به سرپرستی خانم عاطفه قاسم نیا ۲۲ نفر از دوستان به قصد تجربه صعود این قله همراه شدند ،گزارش این برنامه به پیوست تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1397 | برچسب ها: هفت خانی, تیرماه | تعداد نمایش: (956)
26

قله پسنده کوه - تیر ماه

پست بر روی
 قله پسنده کوه - تیر ماه
قله زیبای پسنده کوه یا پسند کوه، در جناح شمال خط الرأس سیاه سنگ به چالون و از جمله آخرین بلندی های ۴۰۰۰ متری دره نفت چاک و حاشیه جنوبی رودخانه سرد آبرورد است. پسنده کوه قله ای نوک تیز و شبه مخروطی است که دامنه ی آن از کف دره سردآبرود (سردرو) در منطقه ای به نام ونداربِن ارتفاع می گی...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: پسنده کوه, تیرماه | تعداد نمایش: (3719)
26

قله کلکچال (شبانه) - تیر ماه

پست بر روی
قله کلکچال (شبانه) - تیر ماه
كلكچال نام يكي از قلل شمال تهران وهمچنين نام يكي از پناهگاههاي كوهنوردي درهمين محدوده است. ارتفاع پناهگاه كلكچال۲۶۰۰متر و ارتفاع قلةكلكچال۳۳۵۰متراست. در تیر ماه امسال ۲۸ تن از دوستانمان به سرپرستی زهرا عزت زاده زارع قله کلکچال را شبانه صعود کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: کلکچال, تیرماه, شبانه | تعداد نمایش: (2017)
25

قله شاه البرز - تیر ماه

پست بر روی
قله شاه البرز - تیر ماه
پس از عبور از خروجی آزادراه تهران-قزوین به سمت طالقان و حرکتی حدودا به مدت 30-20 دقیقه در مسیر جاده که کمی هم پیچ دار است، دریاچه ی سد طالقان دیده می شود( تقریبا پس از ایست- بازرسی) از آنجا، علامت هایی به سمت روستا دیده می شود که با انحراف به سمت چپ ( شمال ) وارد روستای حسنجون می شود. روستای حسنجون، مبدا صعود قله ی شاه البرز است. 20 تن از همنوردانمان در تیرماه به سرپرستی سحر صدری عزیزراهی منطقه شدند اما بدلیل بارندگی زیاد، از صعود قله صرف نظر کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: شاه البرز, تیرماه | تعداد نمایش: (1955)
24

قله خرسنگ - تیرماه

پست بر روی
قله خرسنگ - تیرماه
خرسنگ مجموعه قله‌هایی می‌باشد که در البرز مرکزی و در منطقه رودبار قصران تهران واقع است. دو قله اصلی و مهم خرسنگ شامل: خرسنگ جنوبی (خرسنگ بزرگ) و خرسنگ شمالی است. 30 تن از همنوردانمان در تیر ماه 92 به سرپرستی عزیزان محمد صبرآموز و محسن حیدری این قله را که از پیش برنامه های قله ی دماوند بود، صعود کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1392 | برچسب ها: قله خرسنگ, تیرماه, گزارش, برنامه, کوهنوردی, صعود, قله | تعداد نمایش: (2209)