دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با تگ: آذرماهبازگشت
RSS
27

قله کماچال - آذر ماه

پست بر روی
قله کماچال - آذر ماه
قله کماچال با ارتفاع ۳۰۵۵ متر از قلل کمتر شناخته شده شمال تهران می باشد. این قله در غرب یال تله کابین توچال قرار گرفته و در زمستان بسیار برفگیر می باشد بطوری که در برخی موارد دوره های آموزشی ساخت خانه برفی در دامنه های شرقی این قله اجرا می شود. صعود کماچال از مسیرهای مختلفی صورت می گیرد که صعود از درکه، ولنجک و ایستگاه پنج تله کابین متداول ترین آنهاست. در تاریخ ۳ آذرماه ۹۶ با همراهی یازده نفر و به سرپرستی آقای منصور احمدی ،صعود به این قله انجام گرفت.گزارش این برنامه به پیوست می باشد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1396 | برچسب ها: کماچال, آذرماه | تعداد نمایش: (1289)
25

قله هزار - آذر ماه

پست بر روی
قله هزار - آذر ماه
چکاد هزار واقع در گرانکوه هزاران از فلات مرکزی ایران با ارتفاع 4501 متر بلندترین قله استان کرمان محسوب می شود. این قله در شهرستان راین، 110 کیلومتری جنوب شرقی شهر کرمان قرار دارد و توسط قلل لاله زار و کوشاه، جوپار، پلوار، جبال بارز و بحر آسمان احاطه شده است. در روز جمعه 21 آذرماه سال جاری، شش تن از دوستانمان با سرپرستی وجیهه دخیلی عزیز طی برنامه ای چهار روزه موفق به صعود چکاد هزار شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: آذرماه, قله هزار | تعداد نمایش: (1912)
25

برنامه ی دوچرخه سواری - آذر ماه

پست بر روی
برنامه ی دوچرخه سواری - آذر ماه
پیست استقامت پارک جنگلی چیتگر با طول 6 تا 8 کیلومتر به منظور دوچرخه سواری در محدوده پارک طراحی شده است. 5 تن از دوستانمان به سرپرستی یوسف تقی زاده عزیز، دومین برنامه ی دوچرخه سواری گروه را در تاریخ 28 آذر 93 اجرا کردند. در این برنامه، علاوه بر پیست استقامت به دوچرخه سواری در پیست سرعت نیز پرداخته شد. پیست سرعت نیز با مسیری در حدود 2/1 کیلومتر و مسیری بسیار جذاب رنگ خاصی به برنامه بخشید.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: دوچرخه, آذرماه, چیتگر | تعداد نمایش: (1903)
برنامه دوچرخه سواری چیتگر - آذر ماه
پیست استقامت پارک جنگلی چیتگر با طول 6 تا 8 کیلومتر به منظور دوچرخه سواری در محدوده پارک طراحی شده است. 12 تن از دوستانمان به سرپرستی یوسف تقی زاده ی عزیز نخستین برنامه دوچرخه سواری گروه را اجرا کردند. این برنامه که برنامه‌ای کاملا مفرح و سبک تلقی می‌شود به منظور آغاز سلسله برنامه‌های مدون دوچرخه سواری در گروه و جذب علاقه‌مندان به این شاخه ورزشی بود که شامل آشنایی با اصول اولیه دوچرخه سواری می شد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: دوچرخه, آذرماه, چیتگر | تعداد نمایش: (2002)
25

قله دوشاخ - آذر ماه

پست بر روی
قله دوشاخ - آذر ماه
قله ی دوشاخ با ارتفاع 3045 متر در ارتفاعات شمال تهران واقع شده است. مسیر صعود این قله از دو راهی جنگل کارا در مسیر پلنگچال است. این برنامه به همراه صعود قله ی ساکا، از جمله پیش برنامه های پیمایش خط الرأس کهار به ناز در آذر ماه بود. جمعی از اعضای گروه به سرپرستی سحر صدری عزیز در آذر ماه 92 موفق به صعود قله ی دوشاخ شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1392 | برچسب ها: قله دوشاخ, پاییز, آذرماه, گزارش برنامه | تعداد نمایش: (2723)
25

قله اسپیلت - آذر ماه

پست بر روی
قله اسپیلت - آذر ماه
قله ی اسپیلت با ارتفاع 3100 متر یکی از قلل رشته کوه البرز است که در ارتفاعات شمال تهران واقع شده است. گروه کوهنوردی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در آذر ماه به همراه 7 تن از اعضا و به سرپرستی محسن عسگری عزیز این برنامه را اجرا کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1392 | برچسب ها: قله اسپیلت, آذرماه, گزارش برنامه, پاییز | تعداد نمایش: (2704)