دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با تگ: آبان ماهبازگشت
RSS
27

آبشار ویسادار - آبان ماه

پست بر روی
آبشار ویسادار - آبان ماه
آبشار ویسادار از جاذبه های بکر گردشگری و طبیعت گردی در استان گیلان است. این آبشار در مسیر دریا شدن، گودالی بزرگ و به شکل نیم دایره ایجاد کرده است؛ تابش نور از دهانه ی گودال به داخل آن و شنیدن پژواک صدای آب، تصویری نفس گیر خلق می کند که از تماشای آن سیر نمی شوید. مسیر رسیدن به این...
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1396 | برچسب ها: آبشار ویسادار, جنگل نوردی, آبان ماه | تعداد نمایش: (1163)
22

قله جانستون - آبان ماه

پست بر روی
قله جانستون - آبان ماه
قله جانستون با ارتفاع ۳۹۶۲ متر در البرز مرکزی و در منطقه قصران، فشم در بین دو روستای آبنیک و لالان(لالون) قرار دارد که از شرق توسط یک خط الرأس مرتفع به قلل خرسنگ شمالی و جنوبی و در ادامه به گردنه یونه زا و از غرب توسط قله و گردنه وزوا به قلل برج و خلنو متصل مگردد. در تاریخ ۱۲ آبان ماه و با شرکت ۱۷ نفر از دوستان به سرپرستی آقای علی لرک صعود به این قله از روستای لالان انجام گرفت.گزارش جذاب این برنامه که با استقبال خوبی همراه بود به قلم سرپرست تقدیم میگردد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1396 | برچسب ها: جانستون, آبان ماه | تعداد نمایش: (1094)
06

قله توچال شمالی - آبان ماه

پست بر روی
قله توچال شمالی - آبان ماه
قله توچال و کوهستان پیرامون آن به صورت یک خط الرأس شرقی – غربی در جناح جنوبی رشته کوه های البرز مرکزی و در شمال شهر تهران قرار دارد. این کوهستان از شمال به دره رودخانه های جاجرود و شهرستانک و از غرب توسط خط الرأس کم ارتفاع تری به قلل شمالی کوه های کرج متصل می باشد. آبان ماه 94 گروهی از هم نوردانمان با سرپرستی راما هاشمی عزیز، قله توچال را از جبهه شمالی صعود کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1394 | برچسب ها: توچال شمالی, آبان ماه | تعداد نمایش: (2381)
25

قله وشنوه (الوند) - آبان ماه

پست بر روی
قله وشنوه (الوند) - آبان ماه
روستای وشنوه از توابع بخش کهک شهرستان قم در 25 کیلومتری جنوب شرقی کهک و در 60 کیلومتری جنوب شرقی شهر قم قرار دارد. ارتفاع آن از سطح دریا در حدود 2000 متر است. روستای وشنوه از شمال به کوه قلعه دژ و از شمال غربی به کوه بخاره و از جنوب به کوه وشنوه( الوند) محدود می شود. 18تن از دوستانمان در آبان ماه به سرپرستی صبا احمدی عزیز این قله را صعود کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: وشنوه (الوند), آبان ماه | تعداد نمایش: (2183)
 پیمایش مسیر پلنگچال به ایستگاه پنج - آبان ماه
ایستگاه پلنگچال یکی از مشهورترین پناهگاه های کوه های شمال تهران محسوب می شود که از این پناهگاه می توان به امام زاده داوود، قله شاه نشین ویا ایستگاه پنج توچال رفت. آبان ماه امسال 15 نفر از دوستانمان به سرپرستی علیرضا زارع زاده عزیز مسیر پناهگاه پلنگچال تا ایستگاه پنج توچال را در هوایی معتدل پیمودند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1393 | برچسب ها: پلنگچال, ایستگاه 5, آبان ماه | تعداد نمایش: (2518)
25

قله اوریم - آبان ماه

پست بر روی
قله اوریم - آبان ماه
قله اوریم به ارتفاع 2682 متر واقع در روستاي سله بن در ۳۰کيلومتري جنوب شهر پل سفيد و در جانب غرب جاده اصلي تهران به شمال است. در آبان ماه 92 ، 21 تن ازاعضای گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیر کبیر به سرپرستی خانم مینا حیدری این برنامه را اجرا کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1392 | برچسب ها: قله اوریم, آبان ماه, گزارش, برنامه, کوهنوردی, صعود, قله | تعداد نمایش: (2426)
25

قله پاشوره - آبان ماه

پست بر روی
قله پاشوره - آبان ماه
قله پاشوره با بلندی 3850متر یکی از قله های منطقه البرز مرکزی واقع در جاده ی هراز، روستای نوا ست. گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر در آبان ماه سال 92 به همراه 14 تن از اعضا به سرپرستی علیرضا زارع زاده ی عزیز این قله را صعود کردند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1392 | برچسب ها: قله پاشوره, آبان ماه, قله, صعود, گروه کوهنوردی پلی تکنیک | تعداد نمایش: (2141)