https://upscalerolexs.com
دات نت نیوک

دسته بندی گزارش

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

کابر گرامی

کاربر گرامی، فایل گزارش تهیه شده را میتوانید در ادامه مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

شرح گزارش

آرشیو با دسته بندی: سال 1400بازگشت
RSS
26

رکاب زنی کویر کوه سرخ سمنان

پست بر روی
رکاب زنی کویر کوه سرخ سمنان
کوه سرخ، به علت ساختارهایی زیبایی که حاصل سه عامل باد، خاک و آب هستند بسیار دیدنی است و از آن جمله می‌توان به همای سعادت اشاره کرد. این صخره بر اثر وزش باد به شکل یک عقاب بسیار زیبا درآمده است.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: کویر کوه سرخ, رکاب زنی, امیرکبیر, سمنان, صوفی آباد, سرخه, عقاب, دوچرخه | تعداد نمایش: (163)
دوچرخه سواری کویر متین آباد- کاروانسرای کرشاهی
به علت تنوع اقلیمی کشور عزیزمان، در هر فصلی از سال مقصد‌های بسیاری برای سفر در پیش روی ما است. شش ماه دوم سال با توجه به خنک‌تر شدن هوا، زمان مناسبی برای رکاب زنی در کویر‌های فلات مرکزی ایران است. آسمان لاجوردی روز کویر و سوسوی ستارگان درخشان در شب می‌تواند چشمان هر مسافر بیابان‌گرد رمیده‌دلی را شفا دهد. یک یاز این مقاصد می تواند کویر متین‌آباد باشد.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: متین آباد, کرشاهی, رکاب زنی, امیرکبیر, کوهستان, کویر, کاروانسرا | تعداد نمایش: (155)
25

رکابزنی سرخه حصار-ترکمن ده

پست بر روی
رکابزنی سرخه حصار-ترکمن ده
روستای همه‌سین (ده ترکمن یا ترکمن‌ده)، از توابع بخش مرکزی شهرستان تهران در ۷ کیلومتری شمال شرق تهران و پارک جنگلی سرخه حصار قرار گرفته‌است. این روستا یکی از مقاصد نزدیک دوچرخه سواران می باشد و گروه فارغ التحصیلان امیرکبیر چندین بار برنامه ای در این مسیر برگزار نموده است. و باری دیگر تیم دوچرخه سواری گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر در تاریخ 22 بهمن ماه 1400 به همراه 14 تن از اعضا به سرپرستی نازلی قائم مقامیان عزیز به قصد این برنامه راهی شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: ده ترکمن, رکاب زنی, سرخه حصار, دوچرخه کوهستان | تعداد نمایش: (156)
دوچرخه سواری در کوه های رنگی اشتهارد
کوه های رنگی اشتهارد در نواری در شمال اشتهارد و جنوب نظر آباد قرار دارند و از هر دو سمت راه دسترسی دارند . تپه های رنگ به رنگی که با جلوه گری مسحور کننده اش چشم های گردشگران را خیره می کند و دیدگان شما را به مهد زیبایی طبیعی اش فرا می خواند ،جایی که حتی مداد رنگی ها هم در برابر تنوع رنگ هایش کم می آورند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: دوچرخه, کوهستان, کوه های رنگی اشتهارد, فارغ التحصیلان امیرکبیر, رکاب زنی | تعداد نمایش: (179)
دوچرخه سواری کوهستان در گنبد نمکی قم
کوه نمک قم در ۱۵ کیلومتری جاده قم به سمت جعفریه قرار گرفته است. در این گنبد، بلورهای نمک به صورت تیغه های مشخص و کنگره دار درآمده اند و مناظر زیبایی را خلق کرده اند. این گنبد خیلی بزرگ بوده و گسترش شمالی آن تا طول سه کیلومتر ادامه دارد. تیم دوچرخه سواری گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر در تاریخ 7 بهمن ماه به همراه 15 تن از اعضا به سرپرستی مهدی چراغی عزیز به قصد این برنامه راهی شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: دوچرخه, کوهستان, گنبدنمکی, قم, امیرکبیر | تعداد نمایش: (162)
23

قله چین کلاغ

پست بر روی
قله چین کلاغ
ارتفاع قله چین کلاغ 2810 متر می باشد. گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر در یک روز برفی به تاریخ 15 بهمن ماه به همراه 11 تن از اعضا به سرپرستی صبا احمدی عزیز به قصد این برنامه از مسیر یال شمالی (میدان درکه – مسیر پلنگ چال – جنگل کارا – گردنه) راهی شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: چین کلاغ, درکه | تعداد نمایش: (170)
16

پهنه حصار- آذر 1400

پست بر روی
پهنه حصار- آذر 1400
پهنه حصار نام رشته کوه و قله‌ای در شمال غرب تهران و در مسیر جاده چالوس (بین جاده سولقان و جاده چالوس) واقع در استان البرز می‌باشد. یکی از مسیرهای صعود به این قله از طریق روستای سنگان صورت می‌گیرد. این روستا در جنوب شرقی قله واقع شده است. گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر در واپسین روزهای پاییز سال 1400، در تاریخ 26 آذر ماه به همراه 30 تن از اعضا به سرپرستی عرفان گودرزی عزیز به قصد این برنامه راهی جاده امام زاده داوود شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: پهنه حصار, سنگان, البرز, آذر, امیرکبیر | تعداد نمایش: (195)
04

صعود به چکاد الوند- زمستان 1400

پست بر روی
صعود به چکاد الوند- زمستان 1400
الوند عروس بامهای ایران و مرتفع ترین قله کوهستانی همدان با ارتفاع ۳۵۷۴ متر از سطح دریا است که از دیرباز میعادگاه بزرگان کوهنوردی تاریخ ورزش ایران به شمار می‌رود. گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر در زمستان سال 1400، در تاریخ 15 دی ماه به همراه 17 تن از اعضا به سرپرستی شهاب کسکه عزیز به قصد این برنامه راهی شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: الوند, همدان, امیرکبیر, صعود | تعداد نمایش: (198)
07

قله اسپیلت- خرداد ماه 1400

پست بر روی
قله اسپیلت- خرداد ماه 1400
قله صخره ای اسپیلت یکی از قله‌های رشته کوه البرز، در شمال تهران واقع شده است. گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر باری دیگر در تاریخ 20 خرداد ماه سال 1400 به همراه 11 تن از اعضا به سرپرستی مهدی چاوشی عزیز به قصد این قله راهی شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: اسپیلت | تعداد نمایش: (824)
07

قلل گراچ، اویر و دونا

پست بر روی
قلل گراچ، اویر و دونا
قلل گراچ (3318 متر) ، اویر (۳۵۵۰ متر) و دونا (۳۶۲۰ متر) در منطقه البرز مرکزی، چندین مسیر صعود دارد. مسیر صعود جنوبی از روستای وارنگه رود آغاز می گردد. گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر در پاییز سال 1400، در تاریخ 8 مهر ماه به همراه 11 تن از اعضا به سرپرستی سعید مشتاق پور عزیز رهسپار این چکاد شدند.
ادامه مطلب
دسته ها: سال 1400 | برچسب ها: گراچ, دونا, اویر | تعداد نمایش: (333)
صفحه 1 از 2 ابتداقبلی [1]
News Forex
soap2day