https://upscalerolexs.com
دات نت نیوک

دسته بندی مطالب آموزشی

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

شرح مطلب آموزشی

آرشیو با دسته بندی: سنگنوردیبازگشت
RSS
حماسی نباشید - همه چیز را تحت کنترل درآورید
در فصل اول از کتاب Training for the New Alpinism نوشته استیو هاوس و اسکات جانسون، دو مقاله به چشم می‌خورد که یکی از آن‌ها متعلق به کوهنورد معروف سويیسی، اولی اشتک است. اشتک در این مقاله نسبتا کوتاه، در خصوص نگرش و دیدگاه‌هایش در مورد کوه و تمرینات آماده‌سازی کوهنوردی سخن می‌گویند.
ادامه مطلب
| تعداد نمایش: (3383)
۳ تصور غلط تمرینی برای زنان سنگنورد
سنگنوردی دشوار است و تمرین برای سنگنوردی حتی از آن هم دشوارتر است. هر دو این فعالیت‌ها حتی می‌توانند سخت‌تر باشند اگر شما یک خانم باشید. دقت شود که در اینجا از حتی "می‌توانند" سخت‌تر باشند استفاده کردم. اگر رویکرد شما در تمرینات مانند یک آقا باشد ممکن است دچار مشکل شوید.
ادامه مطلب
| تعداد نمایش: (5902)
۵ توصیه برای افزایش طول عمر طناب
اول: درست شروع کنید! بعد از خریداری یک طناب جدید، دقت کنید آن را بر مبنای دستورالعمل راهنمای همراه طناب باز کنید. این کار نه تنها از از ایجاد پیچ و تاب در طناب جلوگیری می‌کند، بلکه خطر آسیب‌های بعد در طناب شما را کاهش می‌دهد.
ادامه مطلب
| تعداد نمایش: (6126)
چگونه وزنمان را برای سنگنوردی کنترل کنیم؟
آنچه برای یک سنگنورد از اهمیت زیادی برخوردار است داشتن نسبت نیرو به وزن مناسب است. در اینجا تنها مسئله کاهش وزن اهمیت پیدا نمی‌کند بلکه داشتن یک ترکیب بدنی مناسب در الویت قرار دارد. اگرچه عضله از چربی سنگین‌تر است٬ اما ایده‌آل برای یک سنگنورد داشتن عضلاتی بیشتر٬ چربی کمتر و در نتیجه نسبت نیرو به وزن (power-to-weight ratio) بالاتری است.
ادامه مطلب
| تعداد نمایش: (5709)
News Forex
soap2day